O serwisie

O lunchowo.pl

Pomysł na serwis powstał w 2016 roku. Coraz więcej restauracji posiada ofertę lunchową, ale jak dotąd nie było jednego miejsca, w którym można by znaleźć ofertę.

Do dziś aby wyszukać lunch trzeba sprawdzić czy dana restauracja posiada stronę internetową, profil w portalach społecznościowych, a także czy w ogóle oferta lunchowa jest dostępna w internecie.

lunchowo.pl powstało po to aby to zmienić! Zapraszamy do korzystania z serwisu!

Serwis nie jest jeszcze w pełni ukończony i cały czas trwają prace nad nim. Dlatego mogą pojawiać się nowe funkcjonalności, a szata graficzna strony może się zmieniać. To samo dotyczy serwera, jeżeli obecny okaże się zbyt wolny – zostanie zmieniony na szybszy. Wszystko dlatego, że portal powstał w kilka dni z prostego pomysłu, stworzony przez jedną osobę.

lunchowo.pl posiada także mechanizmy ułatwiające promowanie zestawów lunchowych na stronach restauracji. W zakładce restauracji możliwe jest wygenerowanie linków, kodu HTML lub JSON który można wykorzystać na własnej stronie. Tym sposobem osoby obsługujące stronę internetową lub profil restauracji nie muszą wielokrotnie wpisywać zestawów w kilku miejscach. Ale o tym więcej na stronie Dla restauracji

 

Pan rozwoju

W najbliższym czasie planowane jest rozszerzenie funkcjonalności podstrony promocyjnej dla restauracji.