Regulamin

1. Zasady ogólne

1.1. Niniejszy regulamin zwany dalej Regulaminem, określa zasady korzystania z serwisu lunchowo.pl zwanego dalej Seriwsem.

1.2. Z serwisu może korzystać każda osoba zarejestrowana lub nie, zwana dalej Użytkownikiem. Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.

1.3. Aby móc w pełni korzystać z wszystkich funkcji serwisu konieczna jest rejestracja.

1.4. Serwis ma na celu wymianę informacji związanych z usługami gastronomicznymi.

1.5. Wszystkie informacje wpisywane w serwisie przechowywane są w bazie danych. Dane konta nie będą udostępniane publicznie i osobom trzecim, lecz administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za włamania hakerskie i ich kradzież.

1.6. Hasła są szyfrowane nieodwracalnym algorytmem szyfrowania, dlatego administratorzy nie mają możliwości przypomnienia hasła na prośbę Użytkownika, możliwe jest natomiast zresetowanie hasła.

1.7. Administratorzy zastrzegają sobie możliwość modyfikacji jak i likwidacji serwisu, a także modyfikowania i usuwania wszystkich treści jeżeli zajdzie taka potrzeba.

1.8. Łamanie Regulaminu może skutkować natychmiastowym zablokowaniem, usunięciem konta lub treści.

1.9. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treści umieszczane przez Użytkowników w serwisie.

1.10. Użytkownik ma możliwość usunięcia konta poprzez panel użytkownika po zalogowaniu.

 

2. Zasady dodawania treści w Serwisie

2.1. Zgadzasz się nie podszywać pod inne osoby lub restauracje.

2.2. Zgadzasz się nie publikować reklam, treści marketingowych i komercyjnych, dane restauracji służą wyłącznie w celach kontaktowych.

2.3. Zabronione jest używanie gróźb, wulgaryzmów, treści pornograficznych, wzywających do nienawiści na tle rasowym, religijnym i etnicznym, a także wszelkich treści sprzecznych z prawem.

2.4. Treści sprzeczne z Regulaminem lub prawem mogą zostać zmienione lub usunięte, a dodatkowo mogą być przyczyną zablokowania lub usunięcia konta. Zamieszczając wszelkiego rodzaju treści w Serwisie, Użytkownik akceptuje fakt, że ewentualne usunięcie treści jest równoznaczne z powiadomieniem go o zamiarze jej usunięcia ze względu na naruszenie postanowień Regulaminu, wpłynięcie urzędowego zawiadomienia lub uzyskanie przez administratorów wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze treści lub podszywaniu się pod osobę lub restaurację.

2.5. Zabronione jest umyślne zamieszczanie niebezpiecznych skryptów i treści, które mogą negatywnie wpłynąć na działanie Serwisu lub spowodować jego awarię. Wszelkie próby włamywania się do Serwisu zgłoszone będą służb.

 

3. Polityka prywatności

3.1. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do zapisywania informacji o aktywności Użytkowników (np. adresów IP, nazwę sieciową, dostawcę Internetu, przeglądarkę z której korzystasz, czas jaki spędzasz korzystając z Serwisu). Mogą one zostać użyte w celach diagnostycznych, a także w przypadkach wykrycia działań niezgodnych z prawem.

3.2. Serwis używa plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze (https://pl.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie).

3.4. Rejestracja i logowanie przez Facebook i Google jest formą zastępczą zwykłego procesu rejestracji i logowania. Umożliwia Użytkownikom posiadającym konto w serwisie Facebook lub Google korzystanie z pełnej funkcjonalności Serwisu. Podczas rejestracji, z owych serwisów zostaje pobrany jedynie adres e-mail, nie są pobierane, żadne personalne dane.

 

4. Administratorzy i Regulamin

4.1. Kontakt z administratorami możliwy jest pod adresem e-mail: kontakt@lunchowo.pl

4.2. Regulamin obowiązuje od momentu jego publikacji.

4.3. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzania w nim zmian.