Obsługa serwisu

1. Jak zacząć?

lunchowo.pl powstało po to aby ułatwić wyszukiwanie oferty lunchowej w swojej okolicy. Aby zacząć przygodę należy podać adres w pobliżu którego chcemy wybrać się na lunch.

2. Więcej możliwości

Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich możliwości serwisu i publikować lunche konieczna jest rejestracja w serwisie. Logowanie jak i rejestracja dostępne są po kliknięciu w przycisk account_circle Zaloguj w prawym górnym rogu.

3. Jeszcze prościej

Aby uprościć korzystanie z serwisu, po zalogowaniu możliwe jest ustawienie kilku adresów w których najczęściej szukamy oferty lunchowej. W tym celu należy kliknąć przycisk add_circle w prawym panelu przy polu "Twoje adresy".

Gdy zdefiniowaliśmy już adres, wystarczy kliknąć w wybraną pozycję w prawym panelu. Spowoduje to wyświetlenie wyników dla tego adresu.

4. Dodaj restaurację

Aby dodać restaurację należy kliknąć przycisk add_circle w prawym panelu przy polu "Twoje restauracje". Serwis przekieruje nas do ekranu dodawania restauracji.

5. Dodaj restaurację (lokalizacja)

Gdy wypełnimy dane i adres restauracji, należy skorzystać z przycisku pod mapą:

 

 

6. Dodaj zestaw lunch

Mając utworzoną już restaurację można rozpocząć promowanie swoich zestawów lunchowych. W tym celu należy kliknąć przycisk add_circle w prawym panelu przy nazwie wybranej restauracji.

7. Zmiana hasła i usuwanie konta

Aby zmodyfikować hasło lub usunąć konto należy skorzystać z opcji "Więcej ustawień" w prawym panelu. Gdy chcemy ustawić hasło do serwisu, a konto zostało założone poprzez Google lub Facebook, należy skorzystać z opcji "ZMIEŃ HASŁO" i pole "Stare hasło" zostawić puste.

8. Więcej pytań?

Więcej informacji o lunchowo.pl znajduje się na podstronach O serwisie, Dla restauracji, Regulamin

W przypadku dodatkowych pytań, proszę skorzystać z formularza kontaktowego.

Link do formularza jak i pozostałych stron znajduje się na samym dole strony w stopce.